KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Mapp 4308075
nr 430 8075
Mapp
med lösa blad akvareller Faringer + diverse litografier
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 25 september 2006
600 kr